Nasze auta

Nasz 9695 640 400Samochody DSC 9668

9675 640 400

 

Pojazdy są komfortowo wyposażone i posiadają fabrycznie miejsca dla 8-miu pasażerów i kierowcy. Nasze busy są zawsze czyste i zadbane, po każdej trasie są sprawdzane i serwisowane przez wyspecjalizowany warsztat obsługi Renault i Opel. 

 

Wnetrze

 

Dzięki przestronnym tylnym siedzeniom i optymalnej przestrzeni na nogi, podróż bez przesiadek mija szybko i przyjemnie. Pojazdy dodatkowo wyposażone są w pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami wysiłku, boczne poduszki powietrzne, a także system ESC najnowszej generacji który wykrywa poziom obciążenia, dzięki czemu łatwiej można skorygować tor jazdy.

 

Przestrzen Bagazowa

 

 Każdy z nich posiada wystarczającą ilość miejsca na państwa bagaże.

 

 

Klimatyzacja

 

Wydajna klimatyzacja latem i sprawne niezależne ogrzewanie zimą, dba o komfort i o to by czuć się zawsze przyjemnie i świeżo nawet po długiej podróży.

 

 

Norma4 DSC 9655 Mm

 

Nasze autka wyposażone są w silniki diesla z filtrami cząstek stałych, zaworami recyrkulacji spalin i spełniają obecnie najwyższe normy ekologiczne, czego potwierdzeniem jest zielona plakietka na szybę z 4-ką

 

 

Zwierzak DSC 9708 B

 

Oprócz przewożenia osób i rzeczy zajmujemy się również transportem zwierząt domowych na terenie Unii Europejskiej. Do każdego pupila podchodzimy indywidualnie.

9752 640 400

 

Pojazdy wyposażone są w najnowsze mapy drogowe Europy, dzięki czemu nasi kierowcy trafiają pod każdy wskazany przez Państwa adres.