Usługi transportowe RJ Trans

+48 695727131 WhatsApp Logo 5a

+48 516990900

Szukasz busa do Szwajcarii?

Ch1

Firma RJ Trans specjalizuje się w przewozach na kierunek południowy. Podróżując poprzez Niemcy, jesteśmy przygotowani aby dojechać na dowolny 

adres na terenie Szwajcarii. Docieramy do największych miast takich jak Zurych, Genewa, Bazylea, Lozanna i Berno. Jesteśmy w stanie dojechać również do dowolnej wskazanej przez pasażera miejscowości. Ze względu na ogromne zainteresowanie uruchomiliśmy stałe trasy do Lugano. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na wyjazdach w tym kierunku. Dojazd na wskazany adres odbywa się w systemie od drzwi do drzwi ze wschodniej Polski. Regionem z którego za każdym razem rozpoczynamy i w którym docelowo kończymy nasze trasy jest Lubelszczyzna.

Podróż przebiega zawsze przez teren Niemiec bez przesiadek. Doświadczenie zdobyte pozwala nam dobrać najlepsze trasy i najdogodniejsze miejsca przystankowe dla naszych pasażerów. Firma RJ Trans specjalizuje się również w wykonywaniu dla państwa przeprowadzek z Polski do Szwajcarii. Mienie powierzone nam, jest w pełni ubezpieczone na czas transportu. Przewozimy również nadane nam paczki i bagaże oraz wprowadziliśmy usługę przekazów pieniężnych i listownych, dokumentów, papierów wartościowych. Jest coraz bardziej popularna usługa, gdyż stanowi uzupełnienie dla transportu lotniczego. Cechuje nas solidność, rzetelność i bezpieczeństwo. Przesyłki powierzone nam trafiają lądem na adres docelowy, kiedy nadawca przemieszcza się liniami lotniczymi. Z nami oszczędzasz i pieniądze i czas.Ch2

Firma RJ Trans nawiąże współpracę z firmami zajmującymi się organizowaniem pracy w Szwajcarii, lub potrzebującymi stałego transportu ludzi na terenie Europy. Gwarantujemy podróż w luksusowych warunkach. Jeżeli potrzebujesz nietypowej usługi, nie wiesz kto mógłby ją zorganizować lub obsłużyć - zwróć się do nas. Gwarantujemy najlepsze ceny za wykonaną usługę. Konkretne rabaty dla zorganizowanych grup pasażerów. W pełni klimatyzowane buzy i indywidualne podejście do każdego z państwa.

Ch3

 

W związku z dużym zainteresowaniem uruchomiliśmy stałe przejazdy na trasie: Lubelszczyzna - Bazylea - 

Lucerna - Berno - Fryburg - Lozanna - Genewa. Jako jedyni na rynku dojeżdżamy ze wschodniej ściany Polski poprzez Bazylee i Zurych do Liechtenstein. Na terenie Księstwa możemy dojechać na dowolny adres od Ruggell poprzez Vaduz do Balzers.

 Przewóz osób Polska - Szwajcaria jest naszym priorytetem. Od kilku lat stale zwiększamy częstotliwość przejazdów. Uruchomiliśmy także nowe trasy obejmujące dowóz pasażerów z terenu samej Szwajcarii do portów lotniczych takich jak: Port lotniczy Genewa-Cointrin, Port lotniczy Lozanna-La Blécherette, Port lotniczy Sankt Gallen-Altenrhein i Port lotniczy Zurych-Kloten.

Z nami nie tylko się przemieszczasz ale również poznajesz przy okazji najpiękniejszą część Szwajcarii.