Usługi transportowe RJ Trans

+48 695727131 WhatsApp Logo 5a

+48 516990900

Szukasz busa do Niemiec?

          Naszym głównym celem podróży tranzytowo jak i bezpośrednio jest nasz najbliższy sąsiad, czyli Niemcy. Firma RJ Trans specjalizuje się w przewozach na kierunek południowy. Naszą domeną są następujące landy: Brandenburgia, Turyngia, Saksonia, Saksonia Anhalt, Hesja, Badenia Wirtembergia, Bawaria, Saarland i Rheinland-Pfalz. Obsługujemy całą południową część Niemiec. Obszar naszych działań wyznacza trasa na mapie Zgorzelec, Drezno, Chemnitz, Gera, Jena, Erfurt, Eisenach, Giessen, Koblentz i Trewir. Dojeżdżamy na wskazany adres, w systemie od drzwi do drzwi, na całym terenie kraju poniżej tej wyznaczonej miastami linii. Dodatkowo dowozimy naszych pasażerów także do takich miejsc jak lotnisko we Frankfurcie, Stuttgarcie czy Monachium. Posługując się kodami pocztowymi w Niemczech, obszarem naszych usług są objęte tereny zaczynające się na kodach : 0x, 9x, 34, 35, 36, 5x, 6x, 7x i 8x. Przygotowanie przed rozmową z naszymi konsultantami, numeru kodu pocztowego, znacznie ułatwi Państwu zamówienie przejazdu.

            Posiadamy wieloletnie doświadczenie na wyjazdach w tym kierunku. Dojeżdżamy między innymi do takich miast jak Bayreuth, Bamberg, Wurzburg, Norymberga czy Ratyzbona. Bardzo często odwiedzamy również Ingolstadt, Augsburg, Rosenheim czy Monachium. Jako nieliczni ze wschodniej ściany dowozimy do Ulm, Kempten, Stuttgart, Heilbronn czy Karlsruhe. Nasze busy dojeżdżają także do Heidelberg, Saarbrucken czy samego Fryburga.

            Niezmniejszającym się zainteresowaniem cieszą się wyjazdy do Franfurtu nad Menem i sąsiadującego z nim miasta Offenbach. Stąd obsługujemy także takie miejscowości jak Hanau, Aschaffenburg, Darmstadt, Wiesbaden czy na południe Heppenheim, Worms, Mannheim i Heidelberg. Podane duże miasta są dla orientacji, gdyż zawsze z naszymi pasażerami trafiamy nawet do najmniejszych miejscowości i to zawsze bez przesiadek.

            Doświadczenie zdobyte pozwala nam dobrać najlepsze trasy i najdogodniejsze miejsca przystankowe dla naszych pasażerów. Z nami nie tylko się przemieszczasz, ale również poznajesz przy okazji najpiękniejszą część Niemiec. Regionem, z którego za każdym razem rozpoczynamy i w którym docelowo kończymy nasze trasy jest Lubelszczyzna.

            Firma RJ Trans specjalizuje się również w wykonywaniu dla państwa przeprowadzek z Polski do Niemiec. Mienie powierzone nam, jest w pełni ubezpieczone na czas transportu. Przewozimy również nadane nam paczki i bagaże oraz wprowadziliśmy usługę przekazów pieniężnych i listownych, dokumentów, papierów wartościowych. Jest coraz bardziej popularna usługa, gdyż stanowi uzupełnienie dla transportu lotniczego. Cechuje nas solidność, rzetelność i bezpieczeństwo. Przesyłki powierzone nam trafiają lądem na adres docelowy, kiedy nadawca przemieszcza się liniami lotniczymi. Z nami oszczędzasz i pieniądze i czas.

            Firma RJ Trans nawiąże współpracę z firmami zajmującymi się organizowaniem pracy w Niemczech, lub potrzebującymi stałego transportu ludzi na terenie Europy. Gwarantujemy podróż w luksusowych warunkach. Gwarantujemy najlepsze ceny za wykonaną usługę. Konkretne rabaty dla zorganizowanych grup pasażerów. W pełni klimatyzowane buzy i indywidualne podejście do każdego z państwa.