Usługi transportowe RJ Trans

+48 695727131 WhatsApp Logo 5a

+48 516990900

Szukasz busa do Luksemburga?

Firma RJ Trans specjalizuje się w przewozach na kierunek zachodni. Podróżując poprzez Saarland i Rheinland-Pfalz, jesteśmy w stanie dojechać na dowolny adres na terenie Luksemburga. Docieramy do największych miast takich jak Clervaux i Diekirch na północy kraju. Na zachodzie Redange czy Cappellen, na południu Esch-sur-Alzette i Luksemburg i na wschodzie Grevenmacher i Remich.


Jesteśmy w stanie dojechać również do dowolnej wskazanej przez pasażera miejscowości. Ze względu na ogromne zainteresowanie uruchomiliśmy stałe trasy do stolicy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na wyjazdach w tym kierunku. Dojazd na wskazany adres odbywa się w systemie od drzwi do drzwi ze wschodniej Polski. Regionem z którego za każdym razem rozpoczynamy i w którym docelowo kończymy nasze trasy jest Lubelszczyzna.


Podróż przebiega zawsze przez teren Niemiec bez przesiadek. Doświadczenie zdobyte pozwala nam dobrać najlepsze trasy i najdogodniejsze miejsca przystankowe dla naszych pasażerów. Firma RJ Trans specjalizuje się również w wykonywaniu dla państwa przeprowadzek z Polski do Luksemburga.Mienie powierzone nam, jest w pełni ubezpieczone na czas transportu.Posiadamy rózne pojazdy o różnych gabarytach. Możemy dostosować się do konkretnej potrzeby, trasportując meble i antyki. Przewozimy również nadane nam paczki i bagaże oraz wprowadziliśmy usługę przekazów pieniężnych i listownych, dokumentów, papierów wartościowych. Jest coraz bardziej popularna usługa, gdyż stanowi uzupełnienie dla transportu lotniczego. Cechuje nas solidność, rzetelność i bezpieczeństwo. Przesyłki powierzone nam trafiają lądem na adres docelowy, kiedy nadawca przemieszcza się liniami lotniczymi. Z nami oszczędzasz i pieniądze i czas.


Przewóz osób Polska - Luksemburg jest naszym priorytetem. Od kilku lat stale zwiększamy częstotliwość przejazdów. Uruchomiliśmy także nowe trasy obejmujące dowóz pasażerów z terenu samego Państwa Luksemburg do portów lotniczych takich jak:Port lotniczy Luksemburg, Port lotniczy Kitzebour, Port lotniczy Noertrange i Port lotniczy Useldange.


Firma RJ Trans nawiąże współpracę z firmami zajmującymi się organizowaniem pracy w Luksemburgu, lub potrzebującymi stałego transportu ludzi na terenie Europy. Gwarantujemy podróż w luksusowych warunkach. Gwarantujemy najlepsze ceny za wykonaną usługę. Konkretne rabaty dla zorganizowanych grup pasażerów. W pełni klimatyzowane busy i indywidualne podejście do każdego z państwa.